ČRo: Pavlína Wolfová v cyklu Jižní Čechy a já

23.09.2013 11:04

Ve středu 25. září 2013 od 19 hodin bude hostem veřejné nahrávky z cyklu povídání se zajímavými osobnostmi „Jižní Čechy a já“ ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice novinářka a moderátorka Pavlína Wolfová.

ČRo: Pavlína Wolfová v cyklu Jižní Čechy a já
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

Pavlína Wolfová pochází z velmi slavné rodiny. Jejím tatínkem je zpěvák Petr Spálený, maminkou Pavlína Filipovská a dědečkem mistr dabingu, vynikající a oblíbený herec František Filipovský.

Svou novinářskou dráhu začala Pavlína Wolfová počátkem 90. let v Lidových novinách, pak několik let působila ve zpravodajství České televize. V roce 1996 se stala  reportérkou pořadu Na vlastní oči TV Nova, kde  od roku 1997 měla také vlastní úspěšnou talkshow Áčko. Diváckou oblibu získal také její pořad Neviňátka, ve kterém byly hlavními protagonisty děti.

Profesní kariéru spojila Pavlína Wolfová také s Českým rozhlasem, jmenujme alespoň pořady pro Radiožurnál Nad věcí a zábavnou relaci s názvem Děti vám to řeknou, kde děti hodnotily „dospělá témata“.  Čtenářské ohlasy vyvolávala také její redaktorská práce v renomovaném týdeníku Reflex.

S Pavlínou Wolfovou se můžete osobně setkat ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice ve středu 25. září v 19 hodin. Vstupenky si můžete zakoupit v den akce od 18 do 19 hodin v rozhlasové kavárně Ema v ulici U Tří lvů 1 nebo rezervovat na telefonním čísle 602 133 334. Držitelé průkazky ZTP mají 20procentní slevu.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SFŽP: Do finále soutěže Adapterra Awards jde 21 nejlepších projektů

22:02 SFŽP: Do finále soutěže Adapterra Awards jde 21 nejlepších projektů

Hlasování v soutěži Adapterra Awards o nejlepší nápad, jak připravit česká města a krajinu na proje…