ČSOB: Přes smartbanking lidé měsíčně pošlou miliardu korun

05.08.2013 14:09

Klienti ČSOB a Ery odešlou každý měsíc z chytrého telefonu platby za jednu miliardu korun. Tento velice snadný a bezpečný způsob ovládání osobních účtů v současnosti aktivně využívá téměř 70 tisíc klientů druhé největší tuzemské banky, kteří se do aplikace přihlašují téměř každý druhý den. Uživatelé smartbankingu nejčastěji kontrolují zůstatky na účtu, zadávají příkazy k úhradě nebo sjednávají cestovní pojištění.

ČSOB: Přes smartbanking lidé měsíčně pošlou miliardu korun
Foto: Archiv
Popisek: ČSOB - logo
reklama

O snadné, rychlé a bezpečné platby mají klienti ČSOB a Ery velký zájem. „Důkazem je samotný počet vyřízených transakcí, kterých se měsíčně uskuteční zhruba 120 tisíc v hodnotě kolem jedné miliardy korun,“ informuje výkonný manažer Vývoje finančních služby ČSOB a Ery Jan Vimr a dodává: „Lidé především oceňují vysokou bezpečnost aplikace. Zajišťuje ji zabudovaný ochranný klíč, který pracuje s informacemi dostupnými pouze v rámci daného používaného chytrého telefonu nebo tabletu.“ Jedná se o použití identifikačního čísla, PINu, unikátního SMS kódu a jedinečného šifrovacího mechanismu.

Možnost sjednat si cestovní pojištění přes smartbanking mají klienti ČSOB a Ery od podzimu loňského roku jako jediní na trhu a zájem o něj neustále roste. Jen v červnu se prostřednictvím smartbankingu uzavřelo cestovní pojištění za 150 tisíc Kč. „Do konce září na tento produkt poskytujeme speciální bonus. Pokud si lidé sjednají a zaplatí cestovní pojištění prostřednictvím smartbankingu, získají slevu ve výši 30 procent,“ říká ředitel Klientské komunikace Ery Jan Doubek.

Stáhnout si aplikaci smartbanking mohou všichni zájemci pro své smartphony a tablety s operačním systémem iOS, Android, Windows 8 a Windows Phone. „Potěšilo nás, že ještě v ten samý rok, kdy jsme aplikaci uvedli na trh, jsme získali ocenění Mobilní aplikace roku 2012. Průběžně jsme smartbanking rozšířili o nové služby jako je např. přehled platebních karet a možnost sjednání cestovního pojištění. V době zahraničních dovolených se také může hodit snadná změna limitů vybraných platebních karet nebo možnost jejich blokace,“ uzavírá Jan Vimr.

Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a.s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ČSOB
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kraj Vysočina: Odstartovaly práce na rekonstrukci urgentního příjmu v pelhřimovské nemocnici

18:23 Kraj Vysočina: Odstartovaly práce na rekonstrukci urgentního příjmu v pelhřimovské nemocnici

V plném proudu jsou plánované stavební úpravy urgentního příjmu Nemocnice Pelhřimov. Moderní zázemí …