ČSOB a Era podpořily projekty zaměstnanců v neziskových organizacích

20.09.2012 12:14

V rámci pátého ročníku grantového fondu „ČSOB a Era Pomáháme společně“ mohli zaměstnanci ČSOB přihlašovat projekty neziskových organizací, ve kterých pomáhají. Zaměstnanci přihlásili rekordních 64 projektů. Částka 940 101 korun byla rozdělena mezi 38 nejlepších z nich.

ČSOB a Era podpořily projekty zaměstnanců v neziskových organizacích
Foto: Archiv
Popisek: ČSOB - logo
reklama

„Aktivity mnoha našich zaměstnanců přesahují rámec jejich pracovních povinností a často se angažují v neziskové sféře. V ČSOB si takových zaměstnanců ceníme a v jejich jednání je podporujeme. Dobrým příkladem je právě dobrovolnický program ČSOB a Era Pomáháme společně, díky kterému mohou zaměstnanci pomoci spřízněným neziskovým organizacím,“ řekl Ondřej Škorpil, ředitel Kanceláře představenstva ČSOB.

Projekty, kterým se dostalo finanční podpory, se zabývají finanční gramotností seniorů a zdravotně postižených, dopravou dětí a mladých lidí se zdravotním postižením do školských a speciálních zařízení a volnočasovými aktivitami pro ně (tvořivá setkání pro rodiny, obnova táborového vybavení, vybudování azylu pro opuštěná a handicapovaná zvířata a řada dalších).

O finanční podporu z grantového fondu mohli žádat všichni zaměstnanci ČSOB, kteří dlouhodobě působí v neziskových organizacích, a to až do výše 30 tisíc korun. Komise složená ze zástupců zaměstnanců a managementu pečlivě přezkoumala všechny žádosti a vybrala ty z hlediska společenské odpovědnosti nejlepší.

Era/Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a.s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ČSOB
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kraj Vysočina: Odstartovaly práce na rekonstrukci urgentního příjmu v pelhřimovské nemocnici

18:23 Kraj Vysočina: Odstartovaly práce na rekonstrukci urgentního příjmu v pelhřimovské nemocnici

V plném proudu jsou plánované stavební úpravy urgentního příjmu Nemocnice Pelhřimov. Moderní zázemí …