ČSÚ propaguje otevřená data na hackathonu

15.08.2018 17:50 | Zprávy

Ode dneška se můžete zaregistrovat do nového ročníku hackathonu. Cílem projektu je propagovat možnosti využití otevřených dat zveřejňovaných státní správou.

ČSÚ propaguje otevřená data na hackathonu
Foto: ČSÚ
Popisek: Logo Českého statistického úřadu

Druhý ročník hackathonu veřejné správy proběhne od pátku 14. září do soboty 15. září. Přihlášené týmy budou v přesně vymezeném čase programovat své aplikace na bázi datových sad několika institucí. Vyhodnocení vítězů odbornou porotou proběhne ve dvou kolech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

22:14 MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

Rada hl. m. Prahy schválila záměr vypsat veřejnou zakázku na zajištění podpory výrobce pro technolog…