ČT: Tři oříšky pro Popelku uvidí diváci na Štědrý večer

09.11.2016 9:11 | Zprávy

Legendární pohádku Tři oříšky pro Popelku odvysílá o letošních Vánocích Česká televize. Divákům ji nabídne na Štědrý večer, hned po skončení premiérové pohádky Pravý rytíř. Příběh, od jehož natočení uplynulo už třiačtyřicet let, uvidí diváci ve vysokém rozlišení.

ČT: Tři oříšky pro Popelku uvidí diváci na Štědrý večer
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Logo ČT

Pohádku Tři oříšky pro Popelku se podařilo před dvěma lety digitálně vyčistit a převést do vysokého rozlišení. V této kvalitě si ji budou moci užít i diváci České televize, která klasický příběh odvysílá už po dvaadvacáté, a nyní tedy s množstvím detailů a upravené barevnosti, která například sníh zbavuje narůžovělých tónů a kostýmům vrací jejich původní odstíny i vzory.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Michal Zuna byl položen dotaz

Odvolatelnost politiků

Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Strašidelná zoo už tento víkend

22:03 Zoo Liberec: Strašidelná zoo už tento víkend

Už tuto sobotu 25. a neděli 26. října se uskuteční v liberecké zoo oblíbená Strašidelná zoo.