ČTÚ: Česká pošta je jediným zájemcem o poštovní licenci na příštích pět let

07.09.2017 21:29 | Zprávy

Do výběrového řízení na držitele poštovní licence pro období od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2022 se ve stanovené lhůtě přihlásil jediný žadatel – Česká pošta, s.p.

ČTÚ: Česká pošta je jediným zájemcem o poštovní licenci na příštích pět let
Foto: ČTÚ
Popisek: ČTÚ

Obálku se žádostí dnes Český telekomunikační úřad za účasti notáře otevřel a po ověření konstatuje, že podaná žádost splňuje všechny formální náležitosti. Byla proto postoupena komisi k hodnocení a posouzení podle podmínek vyhlášení výběrového řízení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo zahraničí: Ministr Lipavský na summitu EU s Latinskou Amerikou

11:27 Ministerstvo zahraničí: Ministr Lipavský na summitu EU s Latinskou Amerikou

Ministr Lipavský povede českou delegaci již na čtvrtém summitu mezi EU a CELAC (Společenství latinsk…