ČVUT: Firmy hledají podporu při digitalizaci: Národní centrum Průmyslu 4.0 rostlo i ve druhé půlce roku 2020

30.01.2021 20:32 | Zprávy

Ve druhé polovině roku 2020 přivítalo Národní centrum Průmyslu 4.0 nové partnery, jako jsou Deloitte Advisory, AutoSAP, Atos nebo Leuze Engineering a další.

ČVUT: Firmy hledají podporu při digitalizaci: Národní centrum Průmyslu 4.0 rostlo i ve druhé půlce roku 2020
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT, logo.

Černé scénáře snižování nákladů a úspor, které předznamenával vývoj roku 2020, převážila potřeba získat silného a technologicky neutrálního partnera pro Průmysl 4.0 a digitalizaci. Řada firem již pochopila, že inovace a růst produktivity práce je tou správnou cestou do budoucna. Centrum nabízí celou škálu služeb a zároveň v Česku vytváří unikátní ekosystém pro průmysl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Závislost na Rusku

Když budeme závislí na Rusku, tak nejenže mu tím pomůžeme, ale v konečném důsledku, jak nám to prospěje? Možná se teď ropa a plyn zlevní, ale co do budoucna? Proč vy i ostatní neusilujete hlavně o to, abysme nebyli závislí na druhých?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Výstava fotografií z Afriky na počest cestovatelů Hanzelky a Zikmunda

22:03 MHMP: Výstava fotografií z Afriky na počest cestovatelů Hanzelky a Zikmunda

Před budovou Nové radnice na Mariánském náměstí byla dnes slavnostně zahájena panelová výstava nazva…