ČVUT: Firmy hledají podporu při digitalizaci: Národní centrum Průmyslu 4.0 rostlo i ve druhé půlce roku 2020

30.01.2021 20:32 | Zprávy

Ve druhé polovině roku 2020 přivítalo Národní centrum Průmyslu 4.0 nové partnery, jako jsou Deloitte Advisory, AutoSAP, Atos nebo Leuze Engineering a další.

ČVUT: Firmy hledají podporu při digitalizaci: Národní centrum Průmyslu 4.0 rostlo i ve druhé půlce roku 2020
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT, logo.

Černé scénáře snižování nákladů a úspor, které předznamenával vývoj roku 2020, převážila potřeba získat silného a technologicky neutrálního partnera pro Průmysl 4.0 a digitalizaci. Řada firem již pochopila, že inovace a růst produktivity práce je tou správnou cestou do budoucna. Centrum nabízí celou škálu služeb a zároveň v Česku vytváří unikátní ekosystém pro průmysl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomoucký kraj: Poháry, medaile i sportovní oblečení

10:29 Olomoucký kraj: Poháry, medaile i sportovní oblečení

Více než čtyři milióny korun rozdělí hejtmanství mezi hasičské spolky v Olomouckém kraji. Finanční p…