ČVUT: Firmy hledají podporu při digitalizaci: Národní centrum Průmyslu 4.0 rostlo i ve druhé půlce roku 2020

30.01.2021 20:32 | Zprávy

Ve druhé polovině roku 2020 přivítalo Národní centrum Průmyslu 4.0 nové partnery, jako jsou Deloitte Advisory, AutoSAP, Atos nebo Leuze Engineering a další.

ČVUT: Firmy hledají podporu při digitalizaci: Národní centrum Průmyslu 4.0 rostlo i ve druhé půlce roku 2020
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT, logo.

Černé scénáře snižování nákladů a úspor, které předznamenával vývoj roku 2020, převážila potřeba získat silného a technologicky neutrálního partnera pro Průmysl 4.0 a digitalizaci. Řada firem již pochopila, že inovace a růst produktivity práce je tou správnou cestou do budoucna. Centrum nabízí celou škálu služeb a zároveň v Česku vytváří unikátní ekosystém pro průmysl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS provedl místní šetření v oblasti tabákových výrobků

11:18 ÚOHS provedl místní šetření v oblasti tabákových výrobků

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže provedl v posledních týdnech sérii neohlášených místních šetřen…