ČVUT: Modernizace bakalářských programů na Fakultě strojní v Praze

29.01.2022 14:02 | Tisková zpráva

Moderní strojírenství už dávno nestojí jen na mechanice. Fakulta strojní ČVUT v Praze aplikuje do výuky aktuální technologické směry a nejnovější poznatky robotiky, automatizace, aditivní výroby a řízení procesů.

ČVUT: Modernizace bakalářských programů na Fakultě strojní v Praze
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT, logo.

Je unikátní v mnoha technických oblastech. Má vlastní zkušebny leteckých motorů, zajišťuje homologaci nových automobilů a vyvíjí inovativní obráběcí stroje. 

Nové technologie promítá do studijních programů. Studenti se naučí, jak mohou stroje zkvalitnit život, jak se vylepšují a jak se navrhují s využitím nových objevů a postupů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Cena dálniční známky.

Dobrý den, kdy navrhnete snížení cen dálničních známek? Máte pocit, že cena 2570 Kč za roční známku odpovídá stavu dálniční sítě v České republice v porovnání s okolními zeměmi? Děkuji.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Uhynul nejstarší plameňák – samice, která měla minimálně 50 let

7:33 Zoo Ostrava: Uhynul nejstarší plameňák – samice, která měla minimálně 50 let

Ostravská zoo chová plameňáky kubánské od roku 1979. Tito nápadně zbarvení ptáci se mohou dožívat vy…