ČVUT v Praze je partnerem Týdne podnikání ČR 2016

09.11.2016 9:46 | Zprávy

Ve dnech 14. – 20. listopadu bude v České republice probíhat událost věnovaná podpoře podnikání, která se paralelně koná v dalších 160 zemích světa.

ČVUT v Praze je partnerem Týdne podnikání ČR 2016
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

Cílem akce je oslavit podnikání a podnikatele, pomoci jim k dalšímu rozvoji, motivovat k podnikání další lidi a přispět tak k růstu globální ekonomiky. Hlavním bodem celého týdne bude celodenní summit Týdne podnikání, který se uskuteční 15. listopadu v Praze od 10.00 až do pozdních 22.00 hodin ve Slovanském domě v Praze. Zahájí jej velvyslanec USA Andrew Schapiro, velvyslankyně Velké Británie Jan Thompson a rektor ČVUT v Praze Petr Konvalinka.

Pro návštěvníky Týdne podnikání jsou připraveny inspirativní workshopy a odborné veletrhy. V rámci veletrhu se bude také prezentovat podnikatelský inkubátor ČVUT InQbay, který nabízí své služby v oblasti podnikatelských aktivit studentům, vývojářům a výzkumníkům s podnikatelským duchem, ambicemi a odhodláním realizovat své sny a inovativní projekty. Pomocí rozsáhlé sítě partnerů, mentorů a profesionálů z podnikatelské sféry pomáhá InQbay v počáteční fázi jejich podnikatelského úsilí. Dále pak odborníci na transfer technologií z Odboru pro řízení projektů a transfer technologií ČVUT budou na místě připraveni vysvětlit zájemcům principy ochrany duševního vlastnictví (patenty, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky) a nabídnout své služby od první konzultace přes podání přihlášky až po přidělení patentové či jiné ochranné listiny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŠMT: Podpora ke změnám ve financování nepedagogické práce

7:23 MŠMT: Podpora ke změnám ve financování nepedagogické práce

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo rozsáhlou metodickou podporu.