CZECHOSLOVAK GROUP připomíná své ikonické výrobky na výstavě 100RIES v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

3. 10. 2018 10:33

Jubilejní 60. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně láká na výstavu 100RIES, která představuje slavné české a slovenské průmyslové výrobky od roku 1918 do současnosti. Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) je partnerem výstavy a návštěvníkům zde představuje nejslavnější výrobky svých podniků.

CZECHOSLOVAK GROUP připomíná své ikonické výrobky na výstavě 100RIES v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně
Foto: czechoslovakgroup.cz
Popisek: Czechoslovak Group - logo
reklama

Mezinárodní strojírenský veletrh se koná na brněnském výstavišti ve dnech 1. – 5. 10. 2018. Letos je partnerskou zemí symbolicky Slovensko. Při příležitosti stého výročí vzniku Československé republiky zde obě země mohou připomenout společnou průmyslovou historii a značku MADE IN CZECHOSLOVAKIA. Letošní ročník veletrhu doprovází výjimečná výstava nazvaná 100RIES, jejímiž partnery jsou holding CZECHOSLOVAK GROUP a společnost SIEMENS a která připomíná 100 příběhů československého průmyslu prostřednictvím přelomových výrobků.

Holding CSG, který navazuje na tradici československého průmyslu v oblastech civilní i obranné výroby, návštěvníkům výstavy představuje slavné produkty svých podniků. Nechybí tak například významné milníky automobilky TATRA či legendární hodinky značky PRIM. K vidění je například i ve své době revoluční obráběcí stroj společnosti KOVOSVIT MAS, ale také slavné výrobky nesoucí značky ZETOR, ŠKODA, AERO, ZPS atd.