CZECHOSLOVAK GROUP vydražil trabant moderátora Leoše Mareše Jeden milion korun putuje na charitativní sbírku Pomozte dětem

27. 4. 2018 12:04

Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) vydražil za jeden milion korun trabant, kterým v rámci sázky jeden měsíc jezdil oblíbený moderátor Leoš Mareš. Peníze, za které holding CSG automobil vydražil, jdou na charitativní sbírku Pomozte dětem neboli Kuře, kterou spoluorganizuje Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize. Holding CZECHOSLOVAK GROUP se tak zapojil do dalšího charitativního projektu.

CZECHOSLOVAK GROUP vydražil trabant moderátora Leoše Mareše Jeden milion korun putuje na charitativní sbírku Pomozte dětem
Foto: czechoslovakgroup.cz
Popisek: Czechoslovak Group - logo
reklama

Trabant 601S vyrobený v roce 1978 Leoš Mareš předal po středečním koncertě zástupcům holdingu CSG. Ti moderátorovi na oplátku věnovali šek v hodnotě jednoho milionu korun, který putuje na pomoc dětem.

„Nejdražší trabant v Česku za milion korun vydražil holding CZECHOSLOVAK GROUP, který vyrábí vozy Tatra, Avia nebo například hodinky Prim,“ uvedl Leoš Mareš na svém Instagramu a dodal: „Bylo by fajn ten šek předat 26. května, kdy je Běh pro Kuře, tak by bylo skvělé, kdybychom tam mohli přijet tatrou a trabantem a šek předat.“

Známý český moderátor vyhlásil charitativní aukci na svém instagramovém profilu poté, co uzavřel sázku a jeden měsíc jezdil pouze trabantem. Vyvolávací cenu za vůz stanovil na rovný jeden milion korun. Jako první dražitel se přihlásil právě holding CZECHOSLOVAK GROUP a moderátorův trabant nakonec i získal.

„Jsme moc rádi, že jsme se mohli do takového projektu, který pomáhá dobré věci, zapojit. Spojení Leoše Mareše a charity je vždy výjimečná záležitost. Moc se těšíme na Běh pro Kuře, během něhož oficiálně předáme šek na jeden milion korun na sbírku Kuře,“ řekl Lukáš Novotný, vedoucí marketingu CSG.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP je jedním z nejvýznamnějších uskupení průmyslových podniků v ČR a sdružuje a rozvíjí tradiční české průmyslové značky a firmy jako jsou například TATRA, AVIA či PRIM. Díky svému významu a postavení si je vědom i své společenské odpovědnosti. Proto kromě podpory mimopracovních aktivit svých zaměstnanců přispívá a účastní se i na charitativních, sportovních, kulturních a společenských akcích prospěšných pro celou společnost.

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP
CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční, letecký či hodinářský průmysl, dále výrobu speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se nestále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP zaměstnávají více než 8000 osob a v roce 2016 vygenerovaly tržby v hodnotě 15,4 mld. Kč.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Generál Opata - Maurice Pellé má pevné místo v historii naší armády

17:56 Armáda ČR: Generál Opata - Maurice Pellé má pevné místo v historii naší armády

Představitelé Armády České republiky v čele s náčelníkem Generálního štábu AČR armádním generálem Al…