Havel (TOP 09): Budeme bojovat. Za volební právo od 16 let. A za bezpečnost

03.06.2026 12:04 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volebnímu právu od 16 let.

Havel (TOP 09): Budeme bojovat. Za volební právo od 16 let. A za bezpečnost
Foto: TOP 09
Popisek: Matěj Ondřej Havel

Aktuální informace z jednání vlády: Ta odmítla návrh TOP 09 na volební právo od 16 let v komunálních volbách. Prý je potřeba „širší diskuse“…

Ve skutečnosti se ale bojí hlasu mladých lidí. Právě jim totiž zanechává astronomicky drahé bydlení, rekordní státní dluh a účet za chybná rozhodnutí, která dnes dělá.

Já to tak ale nenechám a spolu s mými kolegy budeme bojovat nejen za snížení aktivního volebního práva na 16 let v komunálu, ale také za program pro dostupnější bydlení, odpovědnější hospodaření a bezpečnější zemi.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

A maskotem boje bude Dominik Feri. , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseantigreen , 03.06.2026 13:48:43
Má skvělé výsledky v práci s mládeží. A vůbec, proč od 16 let? Proč ne 10?

|  9 |  0

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Zpravodajství České televize porušilo zákon

7:16 Okamura (SPD): Zpravodajství České televize porušilo zákon

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k porušení zákona zpravodajstvím České televize.