Canon v letošním roce obdržel pět ocenění TIPA Awards

08.05.2013 10:07 | Zprávy

Společnost Canon získala pět cen od organizace TIPA – Technical Image Press Association, která patří mezi přední světové fotografické a tiskové asociace.

Canon v letošním roce obdržel pět ocenění TIPA Awards
Foto: Canon
Popisek: Canon

 

Ceny TIPA Awards získávají vynikající zobrazovací produkty, jež byly uvedeny na trh v uplynulém roce. I letos byla společnost Canon oceněna za šíři, sílu a výjimečnou kvalitu celé své produktové řady. Ceny byly uděleny následujícím produktům:

·         Nejlepší základní DSLR: Canon EOS 100D
·         Nejlepší expertní DSLR: Canon EOS 6D
·         Nejlepší profesionální objektiv pro DSLR: Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM
·         Nejlepší expertní fotografická tiskárna: Canon PIXMA PRO-10
·         Nejlepší Video DSLR: Canon EOS-1D C

Hodnotící panel TIPA sestává z redaktorů 28 předních světových fotografických a tiskových časopisů z 15 zemí pěti kontinentů. Jeho členové se každý rok scházejí a diskutují o nejnovějších produktech. Současně zvažují spektrum hodnotících parametrů, od inovací přes design až po celkovou kvalitu produktů. Využívají je při výběru a posuzování nejlepších obrazových produktů.

„Canon při udílení cen TIPA Awards opět výrazně uspěl,“ říká Kieran Magee, marketingový ředitel divize Professional Imaging ve společnosti Canon Europe. „Podobné hodnocení od organizace TIPA jasně demonstruje úroveň kvality a inovací, která je přítomna v celém našem produktovém portfoliu, od spotřebitelských a amatérských modelů po profesionální řady. Neustále se sami snažíme zvyšovat laťku na všech úrovních našeho produktového portfolia. Jsme šťastni a hrdí na to, že naše úsilí bylo opět oceněno hodnotící skupinou TIPA.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberální institut: Výzva k deregulaci a posílení konkurenceschopnosti

16:13 Liberální institut: Výzva k deregulaci a posílení konkurenceschopnosti

Dokument vyzývá k akci a nastiňuje konkrétní návrhy na snížení regulační zátěže v Evropě a oživení j…