Celní správa: Celníci odhalili nezdaněný tabák do vodních dýmek

07.12.2021 22:54 | Tisková zpráva

Karlovarští celníci zajistili při kontrole baru v centru Karlových Varů téměř 12 kg nezdaněného tabáku do vodních dýmek.

Celní správa: Celníci odhalili nezdaněný tabák do vodních dýmek
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Celníci v rámci své kontrolní činnosti kontrolují správné značení tabákových výrobků platnými tabákovými nálepkami a zda mají prodejci k těmto vybraným výrobkům doklady prokazující jejich zdanění. Tato povinnost se nevztahuje pouze na prodejny, ale také na další provozovny – např. restaurace, bary, čajovny, nebo tzv. „šíša bary“, kde se používá tabák ke kouření do vodních dýmek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

K uprchlíkům

Tvrdíte, že naše ekonomické možnosti v souvislosti s pomocí uprchlíkům nejsou nekonečné. Podle bývalé vlády jsou pro nás ale uprchlíci ekonomickým přínosem. Je to tak nebo není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Výsledky výzkumu v dopravě, na který šly téměř dvě miliardy, se nepromítají do praxe

22:11 NKÚ: Výsledky výzkumu v dopravě, na který šly téměř dvě miliardy, se nepromítají do praxe

Téměř dvě miliardy korun byly vyčleněny ve státním rozpočtu na program DOPRAVA 2020+, který má za úk…