Celní správa: Celníci využívají nový kamerový systém

02.01.2019 7:34 | Zprávy

Celní správa používá při kontrolách na silnicích nový kamerový systém. Slouží pro lustraci a vyhodnocování registračních značek vozidel i monitorování a dokumentaci kontrolní činnosti příslušníků celní správy.

Celní správa: Celníci využívají nový kamerový systém
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Kamerový systém s příslušným softwarem je umístěn už v sedmdesáti vozidlech a zajistí vybraným hlídkám efektivnější výkon služby i jejich rychlou orientaci v mezních situacích. Systém pracuje nejen s informacemi v databázích celní správy, ale může využívat i informace, které jsou získávány z ostatních spolupracujících složek členských zemí Evropské unie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Catering

Tvrdíte, že jste catering za skoro 20 mega podědila po předchozí vládě, ale smlouvu jste podepsala vy. Proč? Proč podepisovat něco, s čím máte problém? Co by se stalo, kdybyste ji nepodepsala? Byly tam třeba nějaké sankce nebo něco podobného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Ostrava: Velikonoční vydání Trhů, co se hledají

22:08 Národní zemědělské muzeum Ostrava: Velikonoční vydání Trhů, co se hledají

Zavedený komunitní projekt Trhy, co se hledají se letos poprvé představí ve svém velikonočním vydání…