Celní správa: Celníci zastavili dodávku s tunou závadného masa

06.03.2022 14:29 | Tisková zpráva

Středočeským celníkům se při silniční kontrole podařilo odhalit tunu masa, přepravovaného v nevhodných podmínkách.

Celní správa: Celníci zastavili dodávku s tunou závadného masa
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Ve středu 2. 3. 2022 v odpoledních hodinách na 36. km dálnice D11 si hlídka středočeských celníků vytipovala ke kontrole dodávkové vozidlo s chladící nástavbou značky Mercedes Benz s českou RZ.

Při kontrole nákladového prostoru celníci zjistili, že řidič se spolujezdcem přepravují tisíc kilogramů masa neznámého původu. Dle sdělení řidiče se mělo jednat o ovce, ale ani jeden z členů posádky vozidla nebyl schopen hlídce celníků dodat žádný doklad k přepravovanému masu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Zpřístupněné jeskyně zahajují hlavní sezónu

11:28 Správa jeskyní: Zpřístupněné jeskyně zahajují hlavní sezónu

Čtrnáct tuzemských zpřístupněných jeskyní tento týden zahajuje hlavní sezónu. Po pětiměsíční zimní p…