Celní správa: Cigarety v plavkách

21.03.2025 19:28 | Tisková zpráva

Karlovarští celníci zajistili další neznačené cigarety. Tentokrát se jednalo o více než 6 000 kusů cigaret, ukrytých mimo jiné v pánských plavkách. Hodnota zajištěného zboží přesáhla 43 tisíc korun, únik na daních byl vyčíslen na bezmála 27 000 korun.

Celní správa: Cigarety v plavkách
Foto: Celní správa
Popisek: Celní správa

Také v průběhu března pokračují příslušníci Oddělení dohledu nad subjekty Celního úřadu pro Karlovarský kraj mimo jiné v kontrolách zaměřených na prodej vybraných výrobků, a to nejen na tržnicích, ale i v kamenných prodejnách a dalších provozovnách.

Při jedné z kontrolních činností zajistili v polovině března v prodejně smíšeného zboží v Chodově, nedaleko Karlových Varů, více než 6 000 kusů cigaret bez tabákové nálepky. Některé z nich byly ukryté například v pánských plavkách pověšených na stojanech s ostatním oblečením, další cigarety se pro změnu nacházely v krabicích umístěných na pojízdných regálech přikryté dalším zbožím.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

20:16 NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

Navzdory vysokým investicím se státu nedaří modernizovat klíčové oblasti jeho fungování. Digitalizac…