Celní správa: Další záchyt nezdaněného alkoholu z Balkánu

18.02.2025 10:34 | Tisková zpráva

Přes 600 litrů vína a 118 litrů lihovin zajistili celníci z Vysočiny při noční kontrole moldavského autobusu na dálnici D1.

Celní správa: Další záchyt nezdaněného alkoholu z Balkánu
Foto: Celní správa
Popisek: Celní správa

Moldavský autobus s přípojným chladícím vozidlem si vytipovala hlídka mobilního dohledu ke kontrole dvě hodiny před čtvrteční půlnocí a nasměrovala ho do nedalekého areálu Celního úřadu pro Kraj Vysočina ve Stříteži u Jihlavy, kde proběhla kontrola zaměřená na pátrání po zboží uniklém celnímu dohledu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

22:31 Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ve Volyni znovu potvrdila, že patří mezi špičková vzd…