Celní správa: Dopravu u obce Sadová regulovali nelegálně zaměstnaní cizinci

22.09.2019 20:51 | Zprávy

Královéhradečtí celníci vyráží na kontroly do terénu nejen za subjekty, které si vytipují vlastní vyhledávací činností, ale věnují se také podnětům, jež jim nabízí veřejnost.

Celní správa: Dopravu u obce Sadová regulovali nelegálně zaměstnaní cizinci
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

V minulých dnech přijali telefonní hovor od nespokojeného řidiče čekajícího v téměř hodinové koloně před obcí Sadová, kde probíhá rekonstrukce vozovky. Upozornil na komunikaci s mladými lidmi, kteří zde řídili dopravu, a jeho slovům údajně nerozuměli. Pojal podezření o jejich nelegálně vykonávané práci a rozhodl se proto kontaktovat celníky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Co tím přesně myslíte?

Myslím tím, co jste prohlásil, a to, že u armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost. Ono teď snad nejsou? A co tedy přesně navrhujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FNUSA: Vědecký tým vyvinul první probiotickou zubní nanonit na světě

22:31 FNUSA: Vědecký tým vyvinul první probiotickou zubní nanonit na světě

Tým českých vědců a lékařů přichází s první dentální nanonití na světě, navíc obohacenou o probiotic…