Celní správa: Likvidace tisíců litrů piva v Brně

21.05.2020 21:14 | Zprávy

?Likvidaci přibližně 14 000 litrů nespotřebovaného piva realizoval za přítomnosti celníků největší pivovar na jižní Moravě.

Celní správa: Likvidace tisíců litrů piva v Brně
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Zásah pandemie onemocnění Covid-19, následné vyhlášení nouzového stavu a řada dalších omezení způsobila, že ve skladech restaurací, barů i samotných pivovarů zůstaly zásoby nespotřebovaného piva, které již nebude ke konzumaci možné použít.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Pomoc

Mě se líbí, jaká všechna opatření navrhujete na pomoc lidem kvůli zdražování. Bylo by fajn, kdyby jste je prosadili, ale to je i můj dotaz, proč jste nic z toho, co teď navrhujete neprosadili už v minulé vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Omezení olova v rybářském náčiní

11:18 MŽP: Omezení olova v rybářském náčiní

Členské státy Evropské unie odsouhlasily změnu unijních pravidel, která zavádí postupný zákaz uváděn…