Celní správa: Muž vezl sazenice konopí, vyhmátli ho celníci

29.05.2023 16:03 | Tisková zpráva

Sto padesát vzrostlých sazenic konopí i sušenou marihuanu odhalili ústečtí celníci v uplynulých dnech při silniční kontrole.

Celní správa: Muž vezl sazenice konopí, vyhmátli ho celníci
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Červenou fábii si hlídka celníků vytipovala krátce po 19. hodině na Litoměřické ulici ve Štětí. Devětatřicetiletý muž se celníkům dušoval, že nic neveze. Při kontrole zavazadlového prostoru ale celníci nalezli krabici obalenou černou folií. Uvnitř krabice objevili 150 sazenic rostliny cannabis.  Na podlaze u spolujezdce pak ještě nalezli plechovou dózu, obsahující sušenou látku s typickým zápachem marihuany, dutinky a drtičku. 

Na místo přivolaní policisté si rostliny i muže, pro podezření ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, převzali k dalším úkonům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

22:33 MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

Shodit mediální nálepky, představit se tváří v tvář a jasně deklarovat, že základem nové etapy resor…