Celní správa: Ostravská sbírka pro dobrou věc

04.10.2020 20:32 | Zprávy

?I přes sílící korona krizi moravskoslezští celníci dokázali reagovat na výzvu Jednoty Československé obce legionářské – Ostrava I. a uspořádali dobrovolnou finanční sbírku.

Celní správa: Ostravská sbírka pro dobrou věc
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Cílem sbírky byla obnova hrobu strážmistra finanční stráže Jana Čondla v Dolní Lutyni. Jan Čondl byl italským legionářem, který sloužil na oddělení finanční stráže v Dětmarovicích a byl dne 9. prosince 1921 při výkonu služby na Československo-Polské hranici úkladně zastřelen pašerákem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Míra úspor domácností dosáhla 18,4 procenta

11:27 ČSÚ: Míra úspor domácností dosáhla 18,4 procenta

Podle sezónně očištěných údajů úhrn peněžních a nepeněžních příjmů domácností proti předchozímu čtvr…