Celní správa: Padělky šperku za více než 45 mil. korun pod vánočním stromkem nebudou

22.12.2022 20:29 | Tisková zpráva

Ruzyňští celníci zajistili v minulých dnech na Letišti Václava Havla v Praze zásilku padělků šperků renomovaných značek odeslaných z Turecka.

Celní správa: Padělky šperku za více než 45 mil. korun pod vánočním stromkem nebudou
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Celkem bylo v zásilce nalezeno 1505 párů náušnic a 764 ks bižuterie. Provedeným šetřením bylo zjištěno porušení práv duševního vlastnictví k ochranným známkám společností Chanel S.A., Luis Vuiton Mailletier (Société Anonyme), Gianni Versace S.R.L. a Rolex SA.

V případě propuštění zboží do volného oběhu by vznikla majitelům ochranných práv škoda ve výši více než 45 miliónů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jednatel firmy

Pokud bych přijal vaši tezi, že jste se stal jednatelem firmy a nemáte s ní nic společného, což z právního hlediska není pravda, ale pokud bych tomu věřil, znamenalo by to, že jste se stal bílým koněm, uvědomujete si to? A udělal jste to vědomě nebo nevědomě? Upřímně nevím, co je horší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIA: Zájem o využívání digitální identity i díky DiPSy roste

11:27 DIA: Zájem o využívání digitální identity i díky DiPSy roste

I letos mohou uchazeči do 20. února 2026 podávat přihlášky na střední školy elektronickou přihláškou…