Celní správa: Plzeňští celníci kontrolovali přepravu vybraných výrobků

10.06.2024 22:04 | Tisková zpráva

Celní úřad pro Plzeňský kraj se v měsících dubnu a květnu zapojil do regionální kontrolní akce s názvem „DRUM 2024“, která byla zaměřena na silniční kontrolu výrobků podléhajících spotřební dani a na pátrání po zboží uniklém celnímu dohledu.

Celní správa: Plzeňští celníci kontrolovali přepravu vybraných výrobků
Foto: Celní správa
Popisek: Celní správa

Hlídky v rámci kontrolní činnosti zjistily porušení právních předpisů hned v několika případech. Zajistily téměř 7000 kusů cigaret, 109 litrů lihovin a 360 litrů piva, ke kterým kontrolovaný subjekt nepředložil doklady prokazující zdanění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zveřejníte výsledky té vaší analýzy?

Opravdu by mě zajímalo, jak to s tím zdražováním na benzínkách je. Ze sebe nevěřím tomu, že se prodejci jen nesnaží zneužít situace. A když zjistíte, že ano, co uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Speciální archeoprohlídky představí historii Kateřinské jeskyně

11:14 Správa jeskyní: Speciální archeoprohlídky představí historii Kateřinské jeskyně

Výzkumy Kateřinské jeskyně v Moravském krasu v nedávné době odhalily nejstarší jeskynní kresby na úz…