Celní správa: Ruzyňští celníci odhalili dvojici polykačů kokainu

03.07.2018 17:37 | Zprávy

V minulém týdnu odhalili celníci na pražském letišti Václava Havla v Ruzyni dvojici polykačů kokainu. Jednalo se o dva cizince ve věku 25 a 35 let, kteří přicestovali do Prahy ze Saul Paula přes Lisabon.

Celní správa: Ruzyňští celníci odhalili dvojici polykačů kokainu
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Ke kontrole byli polykači celníky vytipováni na pravidelné lince ze Saul Paula. Prvotní podezření na pašování drog bylo celníky detekováno díky neobvyklému chování kurýrů. Při důkladné kontrole jejich zavazadel a osobních prohlídkách nebyly drogy nalezeny, proto byla provedena následná lékařská CT vyšetření.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Opravdu je podle vás horší Babiš než Okamura?

Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Státní pozemkový úřad dokončil pozemkové úpravy v Bousíně

10:30 Státní pozemkový úřad dokončil pozemkové úpravy v Bousíně

Výsadba Aleje svobody 2025, která o víkendu spojila obce Bousín a Repechy na Prostějovsku, završila …