Celní úřad pro Karlovarský kraj: Alkohol bez dokladů, tabákové výrobky a další zboží zajištěné karlovarskými celníky

05.11.2022 21:38 | Tisková zpráva

Karlovarští celníci zajistili při kontrolách v září a říjnu téměř 160 litrů alkoholu bez dokladů, bezmála 8 500 kusů neznačených, nebo nesprávným způsobem značených tabákových výrobků a více než 350 kusů zboží podezřelého z porušení práv duševního vlastnictví.

Celní úřad pro Karlovarský kraj: Alkohol bez dokladů, tabákové výrobky a další zboží zajištěné karlovarskými celníky
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

V průběhu měsíce září a října v rámci svých kompetencí provedli karlovarští celníci mimo jiné 24 kontrol zaměřených na ochranu vnitřního trhu a spotřebitele, z nichž bylo 17 kontrol pozitivních. V provozovnách se zajímali nejen o správné značení tabákových výrobků platnými tabákovými nálepkami a alkoholu kontrolními páskami, ale také o to, zda prodejci mají k těmto vybraným výrobkům doklady prokazující jejich zdanění. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Listopadový vývoj cen opět výrazně ovlivnily potraviny

19:28 ČSÚ: Listopadový vývoj cen opět výrazně ovlivnily potraviny

Spotřebitelské ceny meziměsíčně klesly o 0,3 %. Tento vývoj byl ovlivněn zejména nižšími cenami v od…