Cena SFRB v soutěži Stavba roku 2016

21.10.2016 10:52 | Zprávy

SFRB v soutěži Stavba roku 2016, kterou každoročně pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, udělil Cenu Státního fondu rozvoje bydlení bytovému domu „SILVIE“ Luhačovice.

Cena SFRB v soutěži Stavba roku 2016
Foto: Státní fond rozvoje bydlení
Popisek: Státní fond rozvoje bydlení, logo

Tento bytový dům je ukázkou velice zdařilého architektonického řešení, které podporuje funkčnost a účelné využití jednotlivých prostor domu a bytů. Důraz na detail provedení a vhodný výběr materiálů jsou všude patrné. Uživatelům bytů jsou k dispozici podzemní parkovací plochy a sklepní kóje pro každý byt. K vysokému komfortu bydlení přispívá i umístění stavby do klidové zóny na okraji lázeňského parku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Dávky

Co myslíte tím férovějším systémem pro přidělování dávek? Protože to je něco, co u nás fakt nefunguje. Potřební je mnohdy nedostanou nebo málo, za to někteří je hojně zneužívají. Jaké je to vaše řešení? Tvrdíte, že ho máte. Otázkou taky je, proč jste ho za vaší vlády nenastolili?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní ocenila šest osobností

13:44 Správa jeskyní ocenila šest osobností

Osobnosti v oblasti výzkumu, ochrany a zpřístupňování jeskyní a krasového podzemí vyzdvihuje Cena Sp…