Čepro je ve skvělé finanční kondici, zisk opět přes miliardu

26.04.2018 9:54

Podle auditovaných výsledků dosáhla společnost ČEPRO, a. s., v roce 2017 zisk ve výši 1,142 miliardy korun při tržbách 48,177 miliardy korun.

Čepro je ve skvělé finanční kondici, zisk opět přes miliardu
Foto: red
Popisek: Čepro
reklama

Firma zopakovala střednědobý trend několika posledních let, kdy se zisk pohyboval kolem jedné miliardy. „Příznivá výkonnost české ekonomiky a dobíhající efekt optimalizace prodejních kanálů a interních změn z posledních několika let umožnily opět dosáhnout na jeden z rekordních výsledků,“ říká Jan Duspěva, předseda představenstva Čepra.

„Na celkové výsledky měly v roce 2017 vliv kromě rostoucí spotřeby pohonných hmot především nepřerušovaná výroba rafinérií napojených na produktovodní systém a nadstandardní uplatnění zajišťovacích mechanismů při nákupu a prodeji“, vysvětluje Duspěva.

Firma pokračuje v oživení interiérů čerpacích stanic EuroOil, postupně plánuje i revitalizaci prostor kolem prodejny a výdejních stojanů. Úspěšně rozvíjí své programy Certifikovaného velkoobchodu a Dodavatelské čerpací stanice, které jsou postavené především na garanci kvality paliv pro obchodní partnery.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agentura ochrany přírody a krajiny: Devadesát bariér na pomezí Česka, Slovenska a Polska brání zvířatům bezpečně procházet krajinou

9:45 Agentura ochrany přírody a krajiny: Devadesát bariér na pomezí Česka, Slovenska a Polska brání zvířatům bezpečně procházet krajinou

Jejich zmapování je součástí mezinárodního projektu ConnectGREEN.