Červenec na ČMKBK: Dvouleté kontrakty zemního plynu zlevnily, cena dvouleté dodávky elektřiny stoupla

10.08.2020 10:26 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo v červenci uzavřeno 315 kontraktů na dodávku 245,2 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 161,6 milionu korun.

Červenec na ČMKBK: Dvouleté kontrakty zemního plynu zlevnily, cena dvouleté dodávky elektřiny stoupla
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Dvouleté kontrakty plynu dosáhly v červenci průměrné ceny 413 CZK/MWh, což je proti červnu pokles o 2,6 procenta (v maloodběru se obchodovaly za průměrných 421 CZK/MWh, ve velkoodběru za 412 CZK/MWh).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

K čemu jsou vyšetřovací komise?

Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Doručování řidičských průkazů do boxů vyhrálo v soutěži projekt roku

11:27 Ministerstvo dopravy: Doručování řidičských průkazů do boxů vyhrálo v soutěži projekt roku

Jedna ze služeb Portálu dopravy, konkrétně projekt elektronické žádosti o řidičák s doručením do bo…