Červenec na Dřevařské burze ČMKB

16.08.2021 10:37 | Zprávy

Na dřevařském trhu Českomoravské komoditní burzy Kladno bylo v červenci zobchodováno 140 tisíc kubických metrů dříví nastojato v hodnotě 239 milionů korun. Převažovalo dříví z nahodilých těžeb, které se na celkovém objemu podílelo 82 procenty.

Červenec na Dřevařské burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Na trhu Dřevařské burzy s hotovými sortimenty bylo v červenci prodáno 1,2 tisíce kubických metrů dříví v hodnotě 2,8 milionu korun. Převažovalo vlákninové dříví, zbytek tvořila jehličnatá a listnatá kulatina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Jestli projde šmírování korespondence

a já se obávám, že projde, protože komise si vždy prosadí svou, tak jak to jako bude vypadat v praxi? Kdo by jako přesně mohl korespondenci sledovat? Na základě čeho a koho přesně? Nebo to bude někdo číst korespondenci všech, co ji vedou? A bude i nějak archivována?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: V červenci byla míra nezaměstnanosti 3,0 %

22:33 ČSÚ: V červenci byla míra nezaměstnanosti 3,0 %

Míra zaměstnanosti: Podíl zaměstnaných k celé populaci 15–64letých dosáhl v červenci 75,8 %. Oproti …