Česká filharmonie: Vstupenky na sezonu 2017/18 jsou již v prodeji

10.07.2017 10:51 | Zprávy

Ve 122. sezoně tradičně nabízíme dvě večerní řady A a B po sedmi koncertech vždy ve třech dnech (středa, čtvrtek a pátek) a sobotní odpolední řadu O se čtyřmi koncerty.

Česká filharmonie: Vstupenky na sezonu 2017/18 jsou již v prodeji
Foto: Václav Jirásek
Popisek: Česká filharmonie

K významným příležitostem jsou připraveny mimořádné koncerty, v předvánoční čas zazní každou neděli dva adventní koncerty.

Zvláštní kategorií je abonentní řada Ladíme spolu, která spojuje dvě představení Národního divadla a dva koncerty České filharmonie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

13:28 FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

Otevírá se tak možnost absolvovat specializační vzdělávání přímo v rámci FN HK a získat odbornou způ…