Česká manažerská asociace: Odešel František Jezdinský

25. 7. 2019 8:24

Česká manažerská asociace vyjadřuje hlubokou soustrast nad úmrtím Františka Jezdinského, který byl včera pohřben, a který se ještě ve svém vysokém věku energicky zajímal o aktivity své asociace.

Česká manažerská asociace: Odešel František Jezdinský
Foto: Česká manažerská asociace
Popisek: Česká manažerská asociace, logo.
reklama

Ve věku 97 let zemřel 18. července 2019 Ing. František Jezdinský, CSc. zakladatel České manažerské asociace (ČMA) a prestižní soutěže MANAŽER ROKU. Dnes, 24. července, se s ním v pražském krematoriu Strašnice přišli rozloučit jeho blízcí i zástupci ČMA.

František Jezdinský založil ČMA v roce 1990, kde působil první dva roky ve funkci jako vedoucí tajemník. Je také autorem a prvním organizátorem soutěže MANAŽER ROKU, která letos vstoupila do 26. ročníku.

Česká manažerská asociace vyjadřuje hlubokou soustrast nad úmrtím Františka Jezdinského. Byl jedním z těch, kteří jí dokázali vtisknout její podobu, vážnost a účel. Nehledě na svůj pokročilý věk se ještě v posledních letech života energicky zajímal o její aktivity. Za svou aktivní a tvůrčí činnost byl v roce 2013 uveden do Síně slávy a jmenován čestným členem ČMA.

Otázkám managementu, uplatňování moderních forem a metod a jeho organizaci, se věnoval zejména po roce 1989. Blízká mu byla i umělecká tvorba, ještě k jeho devadesátým narozeninám vyšla kniha povídek Rozverné historky z minulého století.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Buďme si blízko… i na dálku: Česká televize pomůže před Vánoci seniorům i neúplným rodinám

17:56 Buďme si blízko… i na dálku: Česká televize pomůže před Vánoci seniorům i neúplným rodinám

Česká televize spouští před Vánoci další projekt na podporu nejvíce ohrožených skupin vinou druhé vl…