Česká obchodní inspekce spolupracuje s asociací cestovních kanceláří kvůli zvýšení bezpečnosti klientů

27.01.2016 18:54 | Zprávy

Ústřední ředitel České obchodní inspekce Ing. Mojmír Bezecný a předseda Asociace cestovních kanceláří České republiky Viliam Sivek dohodli spolupráci obou subjektů s cílem dále kultivovat trh cestovního ruchu, radit snaživým a postihovat černé ovce.

Česká obchodní inspekce spolupracuje s asociací cestovních kanceláří kvůli zvýšení bezpečnosti klientů
Foto: Česká televize
Popisek: ČOI

Předseda ACK ČR, který jednání inicioval, zdůraznil, že ACK ČR má zájem na kvalitním poskytování služeb cestovních kanceláří a dodržování platné legislativy, vede k tomu své členy i odbornou veřejnost a podává podněty živnostenským úřadům na subjekty zjevně porušující zákon.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Krvavé ruce

Co vím, tak za těmi krvavými rukami Beneše jsou Češi – Moravané. Tak proč se obouváte do Němců a co by měl podle vás prezident dělat? Když už, tak od zásahu je tu přeci policie. Mimochodem zaregistroval jste třeba od někoho se sudetských Němců v Brně, že by se chovali nějak špatně nebo nezákonně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

22. týden na Energetické burze ČMKB

9:36 22. týden na Energetické burze ČMKB

Ve 22. týdnu byly uzavřeny kontrakty na dodávku 75 tisíc MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné o…