Česká obchodní inspekce zajistila v kamenné prodejně v Písku padělky

17.07.2020 17:56 | Zprávy

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny uskutečnila v kamenné provozovně v centru Písku mimořádnou kontrolní akci zaměřenou na nabízení a prodej padělků zboží.

Česká obchodní inspekce zajistila v kamenné prodejně v Písku padělky
Foto: coi.cz
Popisek: Česká obchodní inspekce - logo

Zde zajistila 323 kusů padělků v hodnotě originálů 763 320 Kč. „Výsledky kontroly ukazují, že problematika nabízení a prodeje padělků se netýká jen příhraničních tržnic, ale i kamenných provozoven v centrech měst,“ uvedla ředitelka inspektorátu pro Jihočeský kraj a Vysočinu Martina Střihavková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Vývoj registrované kriminality v roce 2025

19:28 Policie ČR: Vývoj registrované kriminality v roce 2025

Celková kriminalita klesá, ale také se mění.