Česká obchodní inspekce zakázala na trhu další výrobek ve tvaru hroznového vína

05.03.2023 9:50 | Tisková zpráva

Česká obchodní inspekce zjistila, že na tuzemském trhu je další výrobek, který může být pro osoby se sníženými rozpoznávacími schopnostmi nebezpečný. Jedná se o výrobek zaměnitelný s potravinou ve tvaru hroznového vína.

Česká obchodní inspekce zakázala na trhu další výrobek ve tvaru hroznového vína
Foto: coi.cz
Popisek: Česká obchodní inspekce - logo

Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu v ČR je spotřebitelům nabízen výrobek, který může být zaměnitelný s potravinou a může znamenat zvýšené riziko pro osoby se sníženými rozpoznávacími schopnostmi, zejména děti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Rozpočet

Proč vlastně podle vás potřebujeme rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla? Upřímně nevím, co to pořádně je, ale ani z laického pohledu mi přijde, že takové rozvolnění nepovede k úsporám ani stabilizaci financí a do budoucna se to může vymstít.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: Řešení nedostatku bytů pro vojáky z povolání

22:03 Ministerstvo obrany: Řešení nedostatku bytů pro vojáky z povolání

Ministr obrany Jaromír Zůna dnes podepsal se starostou města Vyškova Karlem Jurkou Memorandum o vzáj…