Česká pošta: K 1. červnu 2017 vzniklo čtrnáct nových pošt Partner

02.06.2017 21:06 | Zprávy

Česká pošta pokračuje i v roce 2017 v projektu Pošta Partner. Za uplynulý rok převedla na smluvní partnery celkem 149 provozoven. K 1. červnu 2017 převedla dalších 14 provozoven. Celkem k tomuto datu fungovalo 345 pošt Partner. Každou desátou poštu v České republice tak již provozuje smluvní partner.

Česká pošta: K 1. červnu 2017 vzniklo čtrnáct nových pošt Partner
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Od června také začaly fungovat dvoupřepážkové pošty Partner, a to na nově vzniklé poště Partner v obci Lukavec v jižních Čechách a ve stávající poště Partner ve Vestci ve Středočeském kraji. Koncept dvoupřepážkových pošt Partner je určený pro větší obce nebo pro místa s větším počtem transakcí.

Pošta Partner je plnohodnotnou alternativou pošty. Rozdíl spočívá v tom, že je provozována třetí osobou, nikoli Českou poštou. Z hlediska poskytovaných základních poštovních služeb není mezi pobočkou a poštou Partner žádný rozdíl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A ví se, jak tedy prezident odpověděl?

Myslím na tu otázku, co zde citujete? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Hrncir-SPD-Jeden-z-deniku-pise-ze-se-student-zeptal-na-Pavlovo-udajne-clenstvi-v-KSC-790489 Dá se někde najít odpověď? Petra

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Tržby v?kultuře v roce 2024 dosáhly 320 miliard

20:14 ČSÚ: Tržby v?kultuře v roce 2024 dosáhly 320 miliard

Tržby za vlastní výkony v oblasti kultury v roce 2024 meziročně vzrostly o 12 % na 320 miliard korun…