Česká pošta: Libuška je nejkrásnější

15.07.2024 16:05 | Tisková zpráva

Do Ankety o nejkrásnější známku roku 2023 bylo zařazeno 52 známek a stejně jako vloni mohli účastníci své hlasy posílat prostřednictvím hlasovacích lístků z časopisu Filatelie nebo hlasovat přímo na webu znamkaroku.cz. O oblibě a pořadí loni emitovaných poštovních cenin rozhodlo celkem 4 404 hlasů.

Česká pošta: Libuška je nejkrásnější
Foto: Česká pošta
Popisek: Logo České pošty

Prvenství v Anketě o nejkrásnější známku roku 2023 získala známka, která byla během několika dní po uvedení do prodeje vyprodána a její vítězství se tedy dalo více než očekávat. Své sympatie příležitostné poštovní známce z emise Herečky a herci: Libuše Šafránková s nominální hodnotou 34 korun, jejímž autorem je Jan Maget, hlasující vyjádřili 772 hlasy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bojujete ještě vůbec za legalizaci konopí?

Přijde mi, že ne. Přitom nemyslíte, že kdyby bylo legální, možná by se tak nerozšířil trh z různými psychomodulačními látkami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Vláda připraví revizi krizové a obranné legislativy

10:17 Úřad vlády: Vláda připraví revizi krizové a obranné legislativy

Ministerstva vnitra a obrany prověří současné právní předpisy v oblasti krizové a obranné legislativ…