Česká pošta: Varování před fiktivní soutěží o mobilní telefon

04.02.2019 22:22 | Zprávy

Vzhledem k četným dotazům ze strany veřejnosti opakujeme upozornění na falešnou soutěž, která neoprávněně využívá logo České pošty.

Česká pošta: Varování před fiktivní soutěží o mobilní telefon
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Falešná soutěž se zobrazuje uživatelům sociální sítě Facebook formou reklamy, která nabízí výhru v podobě mobilního telefonu. Za autora této soutěže je vydávána Česká pošta, což ale není pravda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Sankce

Byl byste pro plošné zrušení sankcí proti Rusku nebo problém vidíte jen v tom, že jsou podle vás mnohdy uvalovány neoprávněně a celkově je tedy považujete za správné (jestli účinné je jiná věc). A jak by tedy třeba EU měla reagovat na to, že Rusko rozpoutalo válku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPÚ: Sázíme budoucnost – 23 652 stromů

10:34 SPÚ: Sázíme budoucnost – 23 652 stromů

Státní pozemkový úřad (SPÚ) v roce 2025 zasadil 23 562 stromů v rámci iniciativy Sázíme budoucnost. …