Česká pošta a ČEZ startují strategické partnerství v Jihlavě

20.8.2021 5:17 odp.

Největší dodavatel energií v Česku ČEZ Prodej a Česká pošta, vlastnící nejrozsáhlejší pobočkovou síť, startují strategickou spolupráci.

Česká pošta a ČEZ startují strategické partnerství v Jihlavě
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

V Jihlavě firmy otevřely jednu z prvních přepážek, na kterých si zákazníci vyřídí své záležitosti spojené s energiemi. Celkem však vznikne 125 specializovaných přepážek na vybraných poštách.

„Letos otevřeme přepážky na celkem patnácti našich pobočkách a v příštím roce počet jednotlivých přepážek přesáhne stovku. ČEZ Prodej hledal strategického partnera a jsme rádi, že se jím staneme právě my. Spojení silného hráče na trhu s energiemi a naší pobočkové sítě přináší benefity nejen oběma firmám, ale zejména jejich zákazníkům,“ řekl generální ředitel České pošty Roman Knap.

Přepážka ČEZ v Jihlavě se otevírá v centru města na pobočce na Masarykové náměstí nám. 4321/8.

„Počet zákazníků, kteří od nás odebírají energie roste a my chceme tento růst podpořit vylepšením fungování naší pobočkové sítě, kterou chceme rozšířit na místa, kam přirozeně naši zákazníci chodí. To je případ České pošty, která má své pobočky na snadno dostupných a atraktivních místech. Na poštách si tak budou moct zákazníci vyřídit veškeré své požadavky týkající se elektřiny nebo plynu a poradit se i o řešeních z moderní energetiky,“ vysvětluje Tomáš Kadlec. „Novinkou je garance slevy u plynu. Zákazníkovi, který přijde s fakturou od jakéhokoliv dodavatele, garantujeme, že přechodem k nám uspoří.“

V první vlně se v srpnu otevřelo vedle Jihlavy celkem deset specializovaných přepážek také na pobočkách v Blansku, Českých Budějovicích, Táboře, Uherském Hradišti, Vsetíně, Vyškově a ve Zlíně. Zákazníci tu budou moct uzavřít novou smlouvu o dodávkách elektřiny a plynu, změnit ji nebo například přepsat odběrné místo.

Letos by mělo být celkem vybudováno 22 přepážek ČEZ na 15 poštovních pobočkách, příští rok dalších 103 míst na 58 pobočkách.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: Očekává se dobrá úroda obilovin i řepky

16:55 Český statistický úřad: Očekává se dobrá úroda obilovin i řepky

Na základě druhého letošního odhadu sklizně k 15. červenci se očekává úroda základních obilovin 7 40…