Česká pošta hledá nového ředitele divize logistických služeb

09.05.2020 17:02

Ředitel divize logistických služeb Petr Cinkl po vzájemné dohodě opouští k 7. 5. 2020 svoji pozici na České poště. Největší proměnou pod jeho vedením prošlo doručování listovních zásilek.

Česká pošta hledá nového ředitele divize logistických služeb
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

„Petr byl nejvýrazněji spojen s projektem dvourychlostního doručování dopisů a pohlednic, který uvedl v praxi. Dva roky po sobě také provedl logistiku České pošty náročným obdobím předvánočního provozu, které představuje špičku v doručování balíků. Za to všechno mu patří dík a velké uznání,“ říká generální ředitel České pošty Roman Knap.

Právě doručování balíků je priorita dalšího rozvoje logistiky České pošty. Nový ředitel divize logistických služeb bude vybrán ve výběrovém řízení a jeho úkolem bude především významný nárůst kapacity logistické sítě pro období Vánoc i pro běžný celoroční provoz. V současné koronavirové situaci Pošta zaznamenala výrazný nárůst počtu přepravovaných balíků a chce tento trend i do budoucna udržet.

Vedením divize byla nyní pověřena manažerka útvaru poštovní technologie Emília Bobková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Věslav Michalik (STAN), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM odvedl do státní pokladny přes tři čtvrtě milionu korun

22:11 ÚZSVM odvedl do státní pokladny přes tři čtvrtě milionu korun

ÚZSVM v Prachaticích získal z odúmrti finanční prostředky ve výši 764 000 korun a rodinný dům v cent…