Česká pošta jednala se Svazem měst a obcí ČR o projektu Pošta Partner

01.03.2017 13:32 | Zprávy

Zástupci České pošty se 28. 2. 2017 zúčastnili jednání s předsedou Svazu měst a obcí ČR Františkem Luklem a místopředsedou Pavlem Drahovzalem.

Česká pošta jednala se Svazem měst a obcí ČR o projektu Pošta Partner
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Probírala se témata, která povedou k dalšímu zefektivnění a zjednodušení provozu jednotlivých pošt Partner. Obě strany se dohodly i na způsobu předávání informací o vývoji projektu Pošta Partner a případných změnách, způsobených například výměnou smluvního provozovatele pošty Partner za nového. Česká pošta zároveň přislíbila účast na kulatém stolu, který pořádá Svaz měst a obcí společně se Senátem ČR na téma „Zabraňme vylidňování území, aneb jak zajistit jeho obslužnost“. Česká pošta i zástupci Svazu měst a obcí ČR konstatovali společný zájem na úspěšném pokračování tohoto projektu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Věděl jste o tom?

Je pravda, co tvrdí bývalý ředitel ČT2 Jan Štern, a to, že byla zastavena reportáž o selhání při zásahu proti střelci na FF UK, jež by mohla vyústit ve váš tehdejší politický konec jako ministra vnitra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Neproclené vozidlo může kupujícího přijít draho

20:14 Celní správa: Neproclené vozidlo může kupujícího přijít draho

Celní správa České republiky upozorňuje na rizika spojená s nákupem ojetých vozidel dovezených ze ze…