Česká pošta navázala spolupráci s platformou eBay

28.03.2023 18:47 | Tisková zpráva

Internetový aukční portál eBay odstartuje 29. března Cyklus školení s názvem eBay Academy. Akademie je bezplatná online vzdělávací aktivita platformy eBay, určená především pro prodejce z České republiky, a v České republice se bude konat vůbec poprvé.

Česká pošta navázala spolupráci s platformou eBay
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Cílem eBay Academy je pomoci menším a středním českým podnikům s exportemdo celého světa a podpořit jejich konkurenceschopnost. Česká pošta bude logistickým partnerem a prezentujícím účastníkem eBay Akademie.

eBay Akademie je bezplatná online vzdělávací aktivita platformy eBay určená speciálně pro prodejce z České republiky. Cílem je pomoci českým menším a středním podnikům s prodejem do celého světa a podpořit jejich konkurenceschopnost. „e-Bay si vybralo Českou poštu jako svého logistického partnera, protože Česká pošta umí doručit zásilky do každé země, po celém světě, nabízí kvalitní služby a příznivé ceny. Spolupráci s takto významným partnerem velmi vítáme,“ říká Oldřich Vytiska, ředitel divize logistika České pošty.

Anketa

Má vláda zvýšit základní sazbu DPH z 21 % na 23 %?

4%
96%
hlasovalo: 26103 lidí

Cyklus školení s názvem eBay Academy potrvá šest týdnů. Internetová aukční síň jej zdarma pořádá pro e-commerce prodejce z České republiky, aby jim pomohla s exportem a oslovením milionů zákazníků na eBay. Program zahrnuje individuální šestitýdenní školení v českém jazyce včetně na míru uzpůsobených řešení pro prodej. Účastníci e-Bay Academy získají 60% slevu na propagaci prodeje na eBay, tříměsíční předplatné časopisu eBay a v neposlední řadě tři měsíce bezplatného prodeje na nejznámějším světovém marketplace. Česká pošta bude prezentovat své logistické řešení 5. dubna.

Prodejci se mohou registrovat na webové stránce eBay Academy ZDE. Školení je zdarma, počet míst je omezený a společnost eBay si vyhrazuje právo na výběr účastníků.

reklama

autor: Tisková zpráva

Klára Kocmanová byl položen dotaz

Proč jsou veřejné charitativní sbírky daněny?

Sbírku na Martínka chcete sice od daně osvobodit, což je super, ale mě šokovalo, že jde o výjimku. Není to nelidské danit pomoc potřebným? Hodláte s tím něco dělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Teplárenská lokalita Mělník se připravuje na budoucnost bez uhlí

14:44 ČEZ: Teplárenská lokalita Mělník se připravuje na budoucnost bez uhlí

Teplárenskou lokalitu Mělník čeká do konce desetiletí ukončení výroby z uhlí a přechod na alternativ…