Česká pošta podepsala smlouvu na prodej bývalého kláštera sv. Gabriela

16.01.2020 8:24 | Zprávy

Ve středu 15. 1. 2020 byla podepsána smlouva o prodeji bývalého kláštera sv. Gabriela v Praze na Smíchově, který byl ve vlastnictví České pošty.

Česká pošta podepsala smlouvu na prodej bývalého kláštera sv. Gabriela
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Rozsáhlou budovu získá česká realitní skupina Cimex, která se stala vítězem e-aukce. Minimální nabídková cena areálu činila 353 350 000 Kč, což odpovídá hodnotě vycházející ze znaleckého posudku. Tuto cenu také zaplatila zmíněná realitní skupina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč nejste ve vedení strany?

Pokud vím, ani jste se o to neucházel. Proč? Přijde mi, že jste dobrý politik a vaše plus je i v tom, že dokážete jednat se všemi, což ne každý v ANO dokáže

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Evropské zoo spojují síly v ochraně mokřadů

22:31 Zoo Liberec: Evropské zoo spojují síly v ochraně mokřadů

Zoo Liberec se zapojuje do mezinárodní kampaně Wetlands for Life (Mokřady pro život), která v násled…