Česká průmyslová zdravotní pojišťovna: U nás se domluví i neslyšící klienti

01.04.2020 14:01

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) vychází vstříc klientům se zhoršenou kvalitou sluchu nebo jazykovým handicapem.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna: U nás se domluví i neslyšící klienti
Foto: ČPZP
Popisek: ČPZP
reklama

Neslyšící nebo jejich blízcí mohou nyní využít odkaz na webových stránkách ČPZP ZDE, kde je pro ně připravena možnost textového hovoru.  

„Pro využití služby se otevře odkaz na informační centrum na našem webu, kde je modrá ikonka s označeným piktogramem ucha. Klient po jejím rozkliknutí pouze napíše své telefonní číslo a potvrdí tlačítkem Zavolejte mi. Po vyzvednutí hovoru vyčká na písemný pokyn, že může začít mluvit. Přepis řeči operátora pak klient sleduje po celou dobu hovoru v okně na webu,“ vysvětlila princip fungování služby tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová.

Touto nově zavedenou službou zpřístupnila ČPZP svou informační linku lidem nedoslýchavým, ohluchlým, cizím státním příslušníkům, tedy těm skupinám klientů, kterým psaný text při telefonické komunikaci usnadňuje porozumět řeči druhé strany hovoru. Služba funguje v době provozu Informačního centra ČPZP, což je od pondělí do čtvrtku v době od 7 do 17 hodin v pátek pak do 14 hodin. Službu zajišťuje pro ČPZP společnost Transkript online s.r.o. 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna registruje téměř 1,3 milionu klientů. Třetí největší zdravotní pojišťovna v zemi má více než sto poboček po celé republice. Klientům spolu s dostupnou a kvalitní zdravotní péčí nabízí atraktivní příspěvky a programy plné výhod, slev a bonusů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: komerční tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Kuks má nové Oranžové hřiště

20:40 Nadace ČEZ: Kuks má nové Oranžové hřiště

Nejen nádherným barokním Hospitalem, ale i nově zrekonstruovaným Oranžovým hřištěm od Nadace ČEZ se …