Česká republika uvítala demokratický průběh a výsledek parlamentních voleb ve Venezuele

07.12.2015 20:31 | Zprávy

Česká republika uvítala demokratický průběh a výsledek parlamentních voleb ve Venezuele dne 6. prosince 2015, stejně jako postoj vlády, která uznala volební výsledek a vítězství opozice. V následujícím období bude důležité bezproblémově provést obměnu zákonodárného sboru v souladu s volebními výsledky.

Česká republika uvítala demokratický průběh a výsledek parlamentních voleb ve Venezuele
Foto: mzv.cz
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí

Je zřejmé, že voliči ve volbách hlasovali pro změnu a vyzvali politické činitele k řešení výzev, před kterými Venezuela stojí. Pouze dialog a konstruktivní spolupráce může do budoucna posilovat demokratické instituce a být ku prospěchu všech občanů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Korupce

Je to marný, je to marný, je to marný. Nemyslíte, že přesně to platí o boji s korupcí u nás? Nejen v Praze? Snad všichni politici mluví o tom, jak s ní chtějí skoncovat, ale realita je jiná. Vy o korupci mluvíte často, navrhla jste ale nějaká konkrétní opatření, která by jí zamezila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj bodoval v celostátní soutěži

22:33 Jihočeský kraj bodoval v celostátní soutěži

Dvě významné dopravní stavby Jihočeského kraje uspěly v prestižní celostátní soutěži Stavba roku dop…