Česká spořitelna: Elixír do žil vlije českým školám nová Nadace Depositum Bonum

21.09.2013 18:52 | Zprávy

Nadace Depositum Bonum přichází se svým prvním projektem pojmenovaným Elixír do škol. V rámci projektu se nadace zaměří na zkvalitnění výuky fyziky na základních a středních školách.

Česká spořitelna: Elixír do žil vlije českým školám nová Nadace Depositum Bonum
Foto: Archiv
Popisek: Česká spořitelna - logo

Společně s Českou spořitelnou a Lidovými novinami také dnes od 14.00 pořádá vzdělávací konferenci Česká škola 21. století, která bude v reálném čase online ke zhlédnutí na webu nadace www.nadacedb.cz a webu Lidových novin www.lidovky.cz. Hlavním řečníkem na konferenci je Andreas Schleicher, zástupce ředitele pro vzdělávání v OECD a speciální poradce generálního sekretáře OECD pro vzdělávací politiku. NDB byla založena Českou spořitelnou s účelem vrátit nevyzvednuté prostředky z anonymních vkladních knížek zpět české společnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NP Šumava: Informační středisko Kvilda ve zbrusu novém hávu

7:33 NP Šumava: Informační středisko Kvilda ve zbrusu novém hávu

Jedno z nejstarších a zároveň nejnavštěvovanějších informačních center – infocentrum Kvilda prošlo r…