Česká spořitelna získala titul Zaměstnavatel bez bariér 2012

18.10.2012 14:12

Česká spořitelna v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2012 získala titul Zaměstnavatel bez bariér 2012 za projekt na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením Transition.

Česká spořitelna získala titul Zaměstnavatel bez bariér 2012
Foto: Archiv
Popisek: Česká spořitelna - logo

Kromě ocenění Zaměstnavatel bez bariér Česká spořitelna také získala čtvrtou příčku v mimořádné výroční kategorii Sodexo Zaměstnavatel desetiletí, a dosáhla tak nejlepšího hodnocení mezi tuzemskými bankami. Jubilejní desátý ročník prestižní soutěže letos organizoval Klub zaměstnavatelů o.p.s.

„V rámci naší personální strategie jsme se zaměřili i na pomoc a podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Věříme, že podporou této specifické skupiny můžeme rozvíjet a získávat kvalitní zaměstnance, kteří kvůli svému zdravotnímu stavu často jen obtížně hledají pracovní uplatnění. Naše aktivity směřujeme jak na naše zaměstnance, u kterých si pravidelně zjišťujeme jejich zpětnou vazbu, tak i na veřejnost,“ vysvětluje Lenka Štěpánová, manažerka projektu Transition z České spořitelny.

Hlavní cíle projektu Transition:

  • podpořit zaměstnávání osob se zdravotním postižením;
  • pomáhat veřejnosti prostřednictvím našich projektů v oblasti společenské odpovědnosti;
  • posílit komunikaci s vlastními zaměstnanci se zdravotním postižením, zvýšit jejich důvěru v zaměstnavatele, kolegy  pracovní prostředí a podpořit týmy, ve kterých pracují;
  • informovat o problematice zaměstnávání osob se zdravotním postižením manažery i řadové zaměstnance banky.

Čtvrtou příčku ve výroční ceně Zaměstnavatel desetiletí Česká spořitelna získala na základě stabilně dobrých umístění v hlavní kategorii soutěže Zaměstnavatel roku. Česká spořitelna však nehraje prim jen v oblasti řízení lidských zdrojů. Přední pozici banky na českém trhu dokládají mnohá další ocenění. V červenci 2012 Česká spořitelna například získala ocenění Euromoney Best Bank in the Czech Republic 2012 od časopisu Euromoney – odborného měsíčníku specializujícího se na bankovní a kapitálové trhy.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

školní docházka

K čemu by pomohlo, kdyby byla povinná školní docházka do 18? Tak by šli dotyční na sociálku o 3 roky později a mezitím by jen zabírali místa těm, co chtějí studovat. Teď se víc než kd jindy totiž ukazuje, že kapacity škol jsou nedostačující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MESIT na jubilejním IDETu představil nové výrobky i strojírenské technologie

17:17 MESIT na jubilejním IDETu představil nové výrobky i strojírenské technologie

IDET je významný veletrh ve střední Evropě, který přitahuje mezinárodní vystavovatele i odborné návš…