Česká televize: Objevené záběry Zlatého slavíka. Vítěz získal pozvání do Francie i na sjezd ČSM

14.02.2017 12:29 | Zprávy

Marta Kubišová a Karel Gott se stávají Zlatými slavíky. Získávají pozvání do Francie i na pátý sjezd ČSM. Nejpopulárnější písní roku je pak podle časopisu Mladý svět zvolena skladba C'est la vie. Půlstoletí ztracené záběry z historicky prvního přímého přenosu vyhlašování Zlatých slavíků, které bývalý režim přikázal smazat, nyní objevil technik České televize. ČT art je odvysílá 18. února, přesně padesát let po jejich prvním a doposud jediném uvedení.

Česká televize: Objevené záběry Zlatého slavíka. Vítěz získal pozvání do Francie i na sjezd ČSM
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Logo ČT

(Unikátní videoukázky z roku 1967 si můžete stáhnout zde: https://we.tl/MpaxUyrMce)

Předávání Zlatých slavíků za rok 1966 moderuje Darek Vostřel a účinkují v něm například Karel Gott, Marta Kubišová, Helena Vondráčková, Waldemar Matuška, Eva Pilarová nebo Václav Neckář.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Proč pořád voláte po zrušení sankcí?

Když pominu vše ostatní, tak proč podporovat Rusko, když jak sám tvrdíte třeba ropu teď prodává s přirážkou? Proč takové chování podporovat? A to pomíjím fakt, proč vůbec ekonomicky podporovat někoho, kdo tu rozpoutal válku a vlastně tak může i za to, že ceny rostou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: Vojenské zpravodajství provedlo aktivní zásah v kybernetickém prostoru

13:21 Ministerstvo obrany: Vojenské zpravodajství provedlo aktivní zásah v kybernetickém prostoru

V průběhu března 2026 se Vojenské zpravodajství zapojilo do mezinárodní operace Masquerade vedené am…