Česká televize: Zpravodajský speciál SeČTeno mapuje regionální výzvy pro nadcházející volby

03.08.2022 21:11 | Tisková zpráva

Osmadvacet zastávek napříč republikou, osmadvacet výzev pro nadcházející komunální volby a desítky odborníků. Seriál SeČTeno vstupuje do své druhé poloviny a i v srpnu nabídne živé vstupy a reportáže ze všech čtrnácti krajů republiky. Předvolební projekt České televize vysílá premiérově zpravodajská stanice ČT24 a program ČT1 každé pondělí, středu a pátek v rámci Studia 6 v 8.45 hodin, poté na ČT24 vždy v 11.45, 13.45 a 16.45 hodin. Tématům se věnují i Události v regionech.

Česká televize: Zpravodajský speciál SeČTeno mapuje regionální výzvy pro nadcházející volby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka České televize

Redaktoři a moderátoři České televize navštívili s přenosovými vozy během července všechny tuzemské kraje, aby se věnovali zásadním tématům před nadcházejícími komunálními volbami. Dalších čtrnáct živých vstupů a reportáží napříč republikou nabídne ČT1 a zpravodajská Čtyřiadvacítka i během druhé poloviny letních prázdnin.

V srpnu regionální štáby zavítají do Špindlerova Mlýna, Krnova, Přibyslavi, Českých Budějovic nebo Strání u Uherského Hradiště. Nejen ekonomická bilance posledních měsíců se dotkne problémů, které budou muset řešit nově zvolení zastupitelé v podzimních volbách. I proto má prázdninový seriál SeČTeno podtitul „Obce ve volebním roce“.

Letní seriál začal v Ústeckém kraji diskuzemi o životním prostředí a rekultivacích po tamní těžbě, na Pustevnách reportéři zmapovali rozvoj cestovního ruchu, ekonomické dopady války na Ukrajině a s tím související odliv návštěvníků probírali v Karlových Varech a například v Orlové se zaměřili na dostupnost lékařské služby v obcích.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Jak zabránit Číně, aby o nás sbírala citlivá data?

Podle mě také není problém jen v Číně, ale dnes už téměř neexistuje nic jako soukromý. I třeba EU dost šťourá do soukromý lidí - většinou to vydává za dobrý úmysl a možná to i dobře myslí, ale je to potřeba? Co vím, tak třeba chtěla mít možnost sledovat i soukromou korespondenci lidí na internetu at...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Přivítali jsme zahraniční delegaci ze Saska a Bavorska

22:28 HZS ČR: Přivítali jsme zahraniční delegaci ze Saska a Bavorska

Ve dnech 25.7 a 26. 7. se v budově GŘ HZS ČR uskutečnilo pracovní jednání se zástupci Saska a Bavors…