Česká televize bude i v nadcházející sezoně vysílat zápasy nejvyšší domácí fotbalové soutěže i finále Ligy mistrů

28.07.2020 18:47 | Zprávy

Každý pátek živě zápasy nejvyšší české fotbalové soutěže a k tomu přímé přenosy finále Ligy mistrů, sestřihy nejlepších momentů Ligy mistrů a Superpoháru UEFA. Česká televize se i pro sezonu 2020/2021 dohodla se stávajícím držitelem televizních práv, fanoušci tak o fotbal ve volném vysílání nepřijdou.

Česká televize bude i v nadcházející sezoně vysílat zápasy nejvyšší domácí fotbalové soutěže i finále Ligy mistrů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova České televize na Kavčích horách

Nad rámec dohody vlastní Česká televize práva na zápasy Evropské ligy s právem první volby, k odloženému mistrovství Evropy i mistrovství světa v roce 2022.

Česká televize získala od O2 TV pro sezonu 2020/21 práva na páteční volbu ze zápasů nejvyšší české fotbalové ligy i práva na společné vysílání přímého přenosu finále Ligy mistrů UEFA a Superpoháru UEFA. Každé úterý a středu navíc nabídne ČT sport divákům sestřihy z právě odehraných utkání Ligy mistrů. Páteční fotbalové vysílání z nejvyšší domácí soutěže pak doplní také tradiční pořady Fotbal extra, Dohráno a Dohráno plus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Na Mariánském náměstí se opět rozhořelo Betlémské světlo

22:08 MHMP: Na Mariánském náměstí se opět rozhořelo Betlémské světlo

Na pražský magistrát znovu doputovalo Betlémské světlo, které od skautů převzali primátor Bohuslav S…